Co pečeme

Pro štrůdly používáme listové těsto vyrobené podle tradiční receptury. Jablka jsou ručně loupaná a strouhaná. Běžná velikost jedné šišky je cca půl metru. U sladkých štrůdlů je vždy základ jablko plus různé ingredience a u slaných šunka nejvyšší jakosti. Dále děláme i tvarohový nebo pudinkový s broskví i švestkou. Upečeme jakýkoli štrůdl na objednávku podle přání zákazníka, objednávky přijímáme telefonicky i sms. Ideální je si předem štrůdl objednat a tím máte zajištěno přesně zboží dle vaší chuti.

 

V nabídce jsou tyto štrůdly z těchto těst listové, cereální a bezlepkové - každé pondělí a na objednávku.

jablko, rozinka, tvaroh, mák, pudink, kokos, švestka, meruňka, brusinka, marcipán, ořech, 

višeň s mákem, tvarohem a pudinkem

šunka s zelí, šunka a špenát, šunka s pórkem a nivou, pizza, šunka s rajčetem se sýrem a bazalkou, olomoucké tvarůžky, tuňák, žampiony - vegetariánský.

Dále je v nabídce:

pórkový a cibulový  koláč, pirohy se zelím, domácí buchty s tvarohem, mákem nebo povidly, moravský koláč,  ovocný koláč s drobenkou kulatý, mřížkový koláč s ovocem kulatý, zeláky, skořicové mašle, pikantní tyčinky.

Dále mrkvový dortík, makovec, babičina ořechová bábovka, ovocný špaldový koláč

Upečeme jakýkoli štrůdl dle přání zákazníka

 Na objednávku pečeme i DIA štrůdl s umělým sladidlem nebo zcela bez cukru.

Velmi je oblíben štrůdl s jablky a vanilkovým pudinkem a nebo s marcipánem. Doporučuji štrůdl s jablky a makem, který má 2x více bílkovin než obsahuje mléko.

Vynikající je štrůdl v kombinaci cereální těsto, jablka a kokos.

Co se týká štrůdlů slaných, nejvíce prodávaným je štrůdl se šunkou a špenátem, ale tvarůžkový zachutnal nejvíce dámám :-))